Ubytovanie v Bernolákovo

Kompletná ponuka celého ubytovania v Bernolákovo. Nájdite si jeden z apartmány a nocľah s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Bernolákovo, kde nájdeme mestá Tomášov, Svätý Jur, Senec, Pezinok a Bratislava.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

1. Theresia Chateau - Bernolákovo 

Foto: Theresia Chateau - Bernolákovo
Izieb: 11
Hodnotenie hostí
86 %

Ubytovacie zariadenie Theresia Chateau – Bernolákovo sa nachádza v Bernolákove, 20 km od Bratislavy a k dispozícii máte ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou.


2. Golf Apartments 

Foto: Golf Apartments
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
67 %

Apartmány Golf sa nachádzajú v Bernolákove, 15 km od Bratislavy a 39 km od rakúskej obce Parndorf. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko.

Hotely v okolí Bernolákovo

Kvôli obmedzenému počtu ubytovacích zariadení v v Bernolákovo, sme rozšírili výsledky hľadania o ubytovacie možnosti v blízkom okolí Bernolákovo. Ďalšie ubytovacie zariadenia sú zoradené podľa vzdialenosti od Bernolákovo.


3. Motel Kotva 

Foto: Motel Kotva
Vzdialenosť: 1.7 km
Izieb: 7
Hodnotenie hostí
69 %

Tento hotel sa nachádza len 4 km od bratislavského letiska a ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou, bezplatné Wi-Fi a parkovisko zdarma. K dispozícii je fitnescentrum so saunou.

Izby

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou
osoby47 - 47 EUR za noc

3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: